МБК “Миколаїв” переміг БК “Запоріжжя”

Друга поспіль перемога “Миколаєва” в останніх чотирьох іграх. У миколаївському спорткомплексі “Надія” Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” приймав “Запоріжжя”.

Стартовий відрізок – 2:4 на користь гостей, які грали в зеленій формі. Втім, господарі завдяки кидкам згори Антона Давидюка та Квентіна Петерсона з дальної дистанції вийшли вперед – 7:4. Запоріжці ближче до кінця зустрічі отримали п’ятиочкову перевагу – 18:23. Першу десятихвилинку запоріжці закінчили з перевагою в одне очко – 26:27. Другу чверть краще розпочали “корабели” – 36:31. Гості всередині другої чверті вийшли уперед - 38:40. Також гравець “Запоріжжя” Брендон Рендольф заблокував кидок Олексія Онуфрієва .

Запоріжці розтягували оборону “корабелів” та виходили на вільні кидки – 44:47. Гості на велику перерву пішли з перевагою 46:47. Старт третьої чверті залишився за запоріжцями – 50:55. Гравець “корабелів” Олексій Адедиран заблокував кидок Брендона Рендольфа. За дві хвилини до кінця третьої десятихвилинки Квентін Петерсон із дальньої дистанції зрівняв рахунок – 68:68. Гості закінчили третю чверть з перевагою – 68:72.

В останню десятихвилинку господарі паркету вийшли уперед – 75:74 . Квентін Петерсон виділявся в цій чверті, тричі влучив із дальньої дистанції – 83:76. Гості почали скорочувати своє відставання, але господарі втримали перевагу в сім очок. У підсумку 95:88 - це восьма перемога з 26-ти зіграних ігор.

Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери зі Сполучених Штатів Америки. У “Запоріжжі” - Брендон Рендольф: 20 очок і п'ять результативних передач. У “корабелів” - Квентін Петерсон: 38 пунктів, шість підбирань та п’ять результативних передач. “Запоріжжя” тепер на восьмій позиції. В активі команди Валерія Плеханова вісім перемог у 26-ти матчах. МБК “Миколаїв” - сьомий. Наступна гра МБК “Миколаїв” відбудеться 26 березня на виїзді проти “Харківських Соколів”.

Автор - Олександр Гресь, оператор - Василь Філімон.