Один українець - у топ-30 чоловічого спринту на старті Кубка IBU у Ідре: результати гонки Biathlon.com.ua

Якою була перша офіційна гонка для чоловіків.

У шведському Ідре закінчився перший змагальний день на рівні Кубка IBU. Вслід за жінками на трасу для участі у спринтерській гонці вийшли і чоловіки.

Стартовий етап Кубка IBU Україна розпочала з бронзової нагороди, яку здобула Дар'я Блашко. У чоловічому ж спринті за високі місця боролися одразу шість українських біатлоністів - Сергій Телень, Віталій Труш, Руслан Бригадир, Степан Кінаш, Роман Боровик. А також Андрій Орлик, який уперше в кар'єрі брав участь на рівні Кубка IBU.

На відміну від жінок, українським біатлоністам не вдалося зачепитися за високі результати. Найкращий результат показав Сергій Телень: він став єдиним з шістки українців, що пройшов два вогневі рубежі без хиб та посів місце у топ-30. На фініші біатлоніст показав 29-й результат.

Дебютант Кубка IBU Андрій Орлик, на відміну від Теленя, зробив один промах на другому вогневому рубежу. Першу стрільбу біатлоніст закінчив на 39-й позиції, з відставанням у 47 секунд від лідера.

Після хиби позиції Орлика суттєво не змінилися - він вийшов 41-м. Проте на фініші український біатлоніст програв переможцю майже дві хвилини.

Щодо решти українських біатлоністів, то Степан Кінаш та Віталій Труш фінішували поруч один із одним - на 38-му та 39-му місцях. При цьому Труш відстав від Кінаша на чотири секунди, зробивши дві хиби на другій стрільбі.

Не вдалося показати високі місця Руслану Бригадиру та Роману Боровику. Бригадир з трьома колами штрафу залишився за межами топ-90. А ось Боровик з п'ятьма колами штрафу став лише 106-м.

Переможцем першого спринту на етапі Кубка IBU став німець Лукас Фрацшер. На фініші він випередив норвежця Свере Далена Аспенеса на 0.3 секунди. Топ-3 замкнув ще один німець - Йоганнес Кюн, що відстав від Фрацшера на 1.6 секунди.

• 106. Роман Боровик (Україна, 3+2) +4:45.3

Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів