Забракло голосів: колишній пожежник і ексдепутат не став директором театру у Харкові

Забракло голосів: колишній пожежник і ексдепутат не став директором театру у Харкові

Забракло голосів: колишній пожежник і ексдепутат не став директором театру у Харкові
teatrpushkina.com

Першого заступника директора Харківського академічного російського театру імені Пушкіна Анатолія Вінника не призначили на посаду керівника — не вистачило голосів депутатів облради.

Рішення про призначення на сесії облради 25 листопада підтримали 23 депутати, четверо проголосували "проти", 23 утримались, 41 не проголосував. Для прийняття рішення необхідна підтримка більшості депутатів — щонайменше 61.

На початку сесії голова облради Тетяна Єгорова-Луценко отримала відкрите звернення працівників театру ім. Пушкіна, обласних громадських організацій, серед яких — Рада ветеранів України, Союз Чорнобиль Україна, спілка ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів.

"Звернення прийшло в підтримку Вінника Анатолія Івановича", — зазначила Єгорова-Луценко.

Депутат від "Слуги народу" Руслан Дейнека запропонував оголосити конкурс на посаду директора театру повторно.

Що відомо

  • На початку серпня конкурс на посаду директора Харківського академічного російського драматичного театру імені Пушкіна виграв 72-річний перший заступник директора та ексдепутат облради Анатолій Вінник. За його словами, у 70-х рядовим рятувальником він гасив у театрі пожежу і "відтоді до нього прикипів".
  • Анатолій Вінник за освітою — інженер-теплоенергетик. З 1970 по 2005 служив в органах МВС на Харківщині, учасник ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС. Працював на різних посадах: від рядового-пожежника до генерал-майора внутрішньої служби — першого проректора Академії пожежної безпеки МВС України, очолював обласну екоінспекцію. Був депутатом Харківської обласної ради II-VI скликань. Останнім часом працював першим заступником директора театру Пушкіна.

На початок