Шмигаль: 45 підприємств авіабудування отримали пільги до 2025 року

Шмигаль: 45 підприємств авіабудування отримали пільги до 2025 року

Шмигаль: 45 підприємств авіабудування отримали пільги до 2025 року
Фото: Дар'я Коваль/Суспільне

45 підприємств авіабудування отримали пільги до 2025 року. Про прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час виступу на форумі "Велике Будівництво: Авіація. Туризм", повідомляє кореспондентка Суспільного.

За словами глави уряду, Україна має стратегічний документ — “державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021-30 роки”. У програмі, зокрема, використали світовий досвід із розвитку авіабудівництва, сказав Шмигаль.

“Передбачається, що загальний об’єм інвестицій в ці роки складе понад 34 мільярди гривень у розвиток українського авіабудівництва. І фактично 45 підприємств — високотехнологічних підприємств —авіабудування до 1 січня 2025 року отримали податкові пільги”, — розповів прем'єр.

За його словами, йдеться про звільнення від оподаткування прибутку підприємств, сплати податку на додану вартість, сплати земельного податку, сплати в'їзного мита на високотехнологічне обладнання.

Також передбачається модернізація пасажирських і транспортних літаків сімейства АН ДП ”Антонов”, гвинтокрилів МІ, безпілотних літальних апаратів, імпортозаміщення товарів із Російської Федерації.

“Завдяки виконанню цієї стратегії обсяг реалізації авітехники в період до 2030 року оцінюється експертами на рівні понад 300 мільярдів гривень, і це наша ціль”, — сказав Шмигаль.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок