Майновий комплекс "Одесавинпром" приватизували за майже 300 млн грн

Майновий комплекс "Одесавинпром" приватизували за майже 300 млн грн

Майновий комплекс "Одесавинпром" приватизували за майже 300 млн грн
Фото: Фонд Державного Майна

Переможець аукціону придбав цілісній майновий комплекс "Одесавинпром" за 234,9 млн грн та сплатив додаткові 47 млн ПДВ. Про це повідомив керівник регіонального фонду Держмайна Олександр Славський.

За його словами, це найбільший договір купівлі-продажу в Одеській області та четвертий за розміром аукціон малої приватизації в Україні за останні 2 роки (після готелю «Дніпро», заводу «Електронмаш» та Львівської виправної колонії).

"Аукціон – це кульмінаційний, однак не фінальний етап приватизації. Після відбулась перевірка потенційного переможця на відповідність до закону (зокрема не повʼязаний з державою-агресором та не зареєстрований в офшорних зонах), потім переможець мав місяць на підписання договору купівлі-продажу і ще місяць на проведення повної оплати.", – повідомив Олександр Славський.

Майновий комплекс "Одесавинпром" приватизували за понад 200 млн грн
Олександр Славський на території ЦМК. Фото: Олександр Славський

Майновий комплекс "Одесавинпром" приватизували за понад 200 млн грн
Фото: Фонд Державного Майна

Новим власником "Одесавинпром" стало ТОВ «КАПЛОР 7».

Зазначимо, до складу ЦМК входить рухоме та нерухоме майно в кількості 306 одиниць. Зокрема 97 об'єктів нерухомості (28 одиниць будівель та споруд, а також 69 амфор для зберігання вина); 143 одиниці обладнання ; інструменти, прилади, інвентар- 60 одиниць та погрузчик, човен рятувальний і 4 автомобілі, які підлягають вибракуванню.

Нагадаємо, "Одесавинпром" розпочало роботу у 1857 році. Виноробство започаткували професор медицини Віктором Енно та французький купець Франсуа Нуво. Тоді вони почали виготовляти вино у катакомбах, що виходять до моря.

Що відомо

  • У серпні "Одесавинпром" виставили на продаж за понад 60 мільйонів гривень.Загальна площа нерухомості – 22 тис. кв. метрів.
  • Аукціон розпочавсся 14 вересня 2021 року, до участі в ньому долучилися 12 учасників, а протягом торгів стартова ціна зросла у 3 рази - з 65 до 234,9 мільйонів гривень.
  • 19 листопада був підписаний акт щодо прийому-передачі та наказ про завершення приватизації цілісного майнового комплексу "Одесавинпром", який розташований на Французькому бульварі 8, 10, 12, а також вул. Наливна, 2 та вул. Отамана Головатого, 151.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок