14 медалей. Пауерліфтери Сумщини розповіли про участь у змаганнях кубка України

14 медалей. Пауерліфтери Сумщини розповіли про участь у змаганнях кубка України Федерація пауерліфтингу Сумської області

Спортсмени з Сумщини здобули 14 медалей на кубку України з пауерліфтингу та жиму лежачи. Змагання відбулися в Коломиї Івано-Франківської області. Суспільне поспілкувалося з призерками.

Пауерліфтери вибороли шість золотих, дві срібні і шість бронзових медалей.

"Сума — 360 кілограмів. Присяд — 125 кілограмів. Жим — 75 і станова — 160 кілограмів", — з такими результатами Ганна Гулієва стала срібною призеркою на кубку України з класичного пауерліфтингу. Переможниці – спортсменці з Івано-Франківська Ульяні Лютнік – поступилась у 65 кілограмів.

Дві медалі — золоту у пауерліфтингу, в екіпіруванні, та бронзову – у класичному здобула у Коломиї Віталія Алісіменко.

"П’ять років я — суддя національної категорії з пауерліфтингу. Раніше випробувала свої сили на місцевому рівні – у місті Суми, на обласному рівні. Але не наважувалась поїхати на всеукраїнські змагання", — розповідає переможниця та призерка кубка України з пауерліфтингу Віталія Алісіменко.

Щодо бронзи у класичному пауерліфтингу говорить: "Поки що не вистачило сил. Тому, що ще немає у мене того досвіду – це перші змагання, це дуже гарний результат, на мою думку. Бачила інших атлетів і я знаю, про що я говорю".

Спортсмени з Сумщини здобули медалі на змаганнях за кубок України з паверліфтингу та жиму лежачиФедерація з пауерліфтингу Сумської області

Двічі виборола золото Вікторія Лишневська. На кубку України з класичного жиму лежачи сумчанка посіла перше місце. Ще одне золото Вікторія виборола у жимі лежачи — в екіпіруванні. Це — четверті всеукраїнські змагання спортсменки. До цього вона ставала переможницею та призеркою всеукраїнських змагань.

"Класичний жим лежачи – це моє. Це те, чим я займаюся вже не один рік. І це мені подобається. Жим лежачи – це те, в чому я тільки починаю. Це цікаво, це мені також подобається. Але сказати, що більш моє, поки не можу, бо я лише на початку дороги", — каже Лишневська.

Команда Сумської області на змаганнях у Коломиї виборола перше командне місце в екіпірувальному жимі серед жінок, друге – у екіпірувальному жимі серед чоловіків і стали третіми у класичному пауерліфтингу та класичному жимі серед жінок.

Крім сумчанок, золото у пауерліфтингу серед чоловіків виборов глухівчанин Андрій Степанов. На кубку України з класичного жиму глухівчанка Катерина Поцелуєва стала срібною призеркою, ще одна спортсменка з Глухова — Марія Сазонова виборола бронзу. З жиму лежачи Катерина Поцелуєва стала першою, Марія Сазонова – третьою. Перше місце серед чоловіків здобув глухівчанин Денис Коноваленко, Ігор Іванченко з Глухова посів третє місце.

• Сумські панкратіасти стали чемпіонами світу.
  • У Сумах "Альянс" та "ВПК-Агро" розписали мирову у матчі футбольної першої ліги.
  • "Енергія" з Херсонської області перемогла футбольний клуб "Суми".