Голова фракції "ЄС" у Запорізькій міськраді достроково склав повноваження

Голова фракції "ЄС" у Запорізькій міськраді достроково склав повноваження

Голова фракції "ЄС" у Запорізькій міськраді достроково склав повноваження
Микола Бєлий і Олександр Константинов. Колаж: Суспільне Запоріжжя

Олександр Константинов достроково склав повноваження голови фракції "Європейська солідарність" у Запорізькій міській раді.

Про це на початку десятої пленарної сесії 24 листопада повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв, який тимчасово виконує обов'язки міського голови.

За його словами, фракція "ЄС" погодила складання повноважень голови Константиновим 9 листопада. Новим головою фракції призначили депутата Миколу Бєлого.

Олександр Константинов очолював фракцію "ЄС" у міськраді Запоріжжя з 2015 року. До квітня 2021 року був директором торговельного центру ТОВ "Епіцентр К", але звільнився з цієї посади, у зв'язку з призначенням на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Відомо, що Микола Бєлий – депутат міськради від фракції "ЄС", директор ТОВ "Віконда-Запоріжжя".

Читайте також: Вибори міського голови Запоріжжя можуть не відбутися навесні – політичний експерт

Як раніше повідомляло Суспільне Запоріжжя, після відставки міського голови Запоріжжя Володимира Буряка 29 вересня, протягом наступних півтора місяця свої посади полишили кілька керівників департаментів та підпорядкованих місту підприємств, серед них директор Департаменту освіти та науки та керівник КП "Запоріжелектротранс".

22 листопада стало відомо, що новою головою Департаменту культури і туризму Запорізької міськради призначили Катерину Сімонову. Раніше чиновниця очолювала управління туризму у цьому ж департаменті.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок