Sony звинувачують у гендерній дискримінації

Sony звинувачують у гендерній дискримінації

Sony звинувачують у гендерній дискримінації
Ілюстративне фото: pixabay

Колишня аналітикиня із ІТ-безпеки Sony PlayStation Емма Майо подала позов зі звинуваченнями у гендерній дискримінації проти компанії в Каліфорнії. Про це повідомляє американский новинний портал Axios.

У позові йдеться про неправомірне звільнення після розмови про “дискримінацію жінок” у ігровому гіганті, зазначає Axios .

“Sony дискримінує жінок і тих, хто ідентифікує себе як жінки, під час виплати компенсацій і просування по службі”, — наполягає у своєму позові Майо. За її словами, у компанії домінують чоловіки.

Колишня працівниця стверджує, що менеджер компанії підвищував по службі чоловіків, а її ігнорував. Після того, як вона поскаржилась на гендерну упередженість, жінку звільнили, каже позивачка.

У своєму позові Майо зазначає: Sony каже, що її звільнили через закриття внутрішнього відділу, однак вона не була у цьому відділі.

Нині компанії, що займаються відеоіграми, перебувають у фокусі пильної уваги громадськості, пише Axios. Суспільство занепокоєне ставленням до жінок у галузі, де довгий час домінували чоловіки.

Колишня співробітниця позивається до Sony на тлі гучних державних і федеральних судових позовів проти виробника «Call of Duty» Activision через ймовірні сексуальні провини та гендерну нерівність в оплаті праці.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок