У Хмельницькому в акваторію річки Південний Буг запустили тонну риби

У Хмельницькому в акваторію річки Південний Буг запустили тонну риби

У Хмельницькому в акваторію річки Південний Буг запустили тонну риби
Фото: ХМР

Вчора, 24 листопада, у Хмельницькому в акваторію річки Південний Буг запустили одну тонну товстолоба. Це близько 3 тисяч рибин вагою 300-350 грамів. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Мальків для зариблення на благодійних умовах надав приватний підприємець, кажуть у міській раді.

"Зариблення відбулося для того, щоб збільшити водні біоресурси та покращити санітарний стан річки", - говорять у міській раді.

Що відомо

  • Товстолоб харчується водоростями, які знаходяться у воді. Завдяки цій якості товстолобиком штучно зариблюють озера та ставки для їх очищення від зайвої зелені.
  • Також для очищення річки Південний Буг у Хмельницькому в травні 2021 року вселили 50 кілограмів пасти хлорели вселили у річку Південний Буг, поблизу міського пляжу. Основне завдання одноклітинної – збагатити воду киснем та попередити її цвітіння. Вперше у Хмельницькому хлорелу випробували минулоріч навесні. І це дало позитивний результат. Як показали лабораторні дослідження — якість води поліпшилася, кажуть у міській раді.
  • Південний Буг - річка на південному заході України. Бере початок на Поділлі і впадає до Бузького лиману Чорного моря. Друга за довжиною в межах України річка після Дніпра, і найдовша з тих, що течуть винятково теренами України — довжина її 806 кілометрів.

Вибір редакції

На початок