Суперліга з баскетболу: франківки обіграли чинного чемпіона Динамо-НПУ

Суперліга з баскетболу: франківки обіграли чинного чемпіона Динамо-НПУ Федерація баскетболу України

Матч відбувся у франківському спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр». Гра завершилася з рахунком 73:65. Про це повідомили у Федерації баскетболу України.

Першу чверть дівчата з Динамо-НПУ взяли під свій контроль - 19:5. Але вже у другій десятихвилинці ситуація на паркеті змінилася.

Завдяки вдалим кидкам Білоцерківської, Космач і Афанасьєвої на перерву наші дівчата пішли з рахунком 40:29 на свою користь.

Після перерви команда Динамо вирівняла гру і скоротила відставання. На останню десятихвилинку команди вийшли на рахунок 56:51 на користь Франківська.

На четвертій хвилині четвертої чверті Бабіч влучила з периметра - 62:61. В результаті гра завершилася з рахунком 73:65 на користь Франківська.

Під час гри двоє франківок оформили дабл-дабл - Білоцерківська (20 очок і 10 підбирань) і Дубровська (11 очок і 11 підбирань). Також дабл-дабл до свого активу записала динамівка П'янтак 10 очок та 11 підбирань, а її колега по команді Моррісет стала найрезультативнішою у матчі - 22 очки.