Померла найстарша людина у світі: жінці було 124 роки

Померла найстарша людина у світі: жінці було 124 роки

Померла найстарша людина у світі: жінці було 124 роки
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=129786349472507&id=102886948829114

На Філіппінах увечері 22 листопада померла 124-річна Франциска Сусано. Вона була останньою живою жінкою, яка народилася ще в XIX столітті.

Про це пише CNN Philipines.

За документами, Франциска народилася 11 вересня 1897-го, за рік до того, як іспанці відмовилися від панування над Філіппінами. Книга рекордів Гіннеса не визнала жінкою найстаршою жінкою у світі, а лише займалася цим питанням. Сусано померла, не дочекавшись офіційного рішення.

Влада міста Кабанкалан, де проживала жінка, заявила, що Лола Іска, як її ласкаво називали, померла близько 18:45 у понеділок. Причину смерті Франциски наразі не визначено. Відомо, що медики досліджують тіло на зараження коронавірусом, хоча, попередньо, жодних симптомів інфекції в неї не було.

Що відомо

  • 13 травня Пелагеї Козьменко з Печеніжина, що на Франківщині, виповнилося 109 років (за документами 107). Вона є найстарішою жителькою Прикарпаття. Жінка пережила дві війни, голод, втратила рідних та оселю.
  • У квітні На 108 році життя померла найстарша жителька Лосинівської громади. Свій 108-й день народження Катерина Ременюк мала відсвяткувати 16 листопада.

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок