Тернопільський плавець виборов призові місця на чемпіонаті світу

Тернопільський плавець виборов призові місця на чемпіонаті світу КДЮСШ ім.Ю.Горайського м.Тернопіль

Тернопільський плавець Ілля Султанов виборов дві бронзові медалі в особистих запливах і 6 срібних медалей на естафетних запливах на першому чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання відбувалися в Польщі. Про це розповіла тренерка спортсмена Марина Дзюбановська.

За її словами, вихованець КДЮСШ імені Юрія Горайського Ілля Султанов виборов ІІІ місце на дистанції 50 м вільний стиль (із результатом 23.18 ), ІІІ місце на дистанції 50 м батерфляй (із результатом 24.99 ), а також команда плавців зайняла ІІ місце у естафеті 4х50 м (комплексне плавання).

Загалом у чемпіонаті взяли участь 140 спортсменів із 21 країни. Збірна команда України складалася з 21 спортсмена.

У доробку українських плавців з порушеннями слуху 28 нагород, серед яких: 2 золоті, 15 срібних та 11 бронзових медалей, а також – третє загальнокомандне місце в офіційному медальному заліку, а за кількістю медалей – українці стали другими.