Бустерну дозу в Україні не запровадять, доки не вакцинують половину населення — МОЗ

Бустерну дозу в Україні не запровадять, доки не вакцинують половину населення — МОЗ

Бустерну дозу в Україні не запровадять, доки не вакцинують половину населення — МОЗ
Associated Press

Бустерна доза в Україні буде запроваджена згідно з рекомендаціями ВООЗ, але не раніше, ніж проти COVID-19 буде провакциновано щонайменше 50% населення.

Про це сказав перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда 23 листопада на відкритті центру вакцинації в мечеті Ар-Рахма в Києві.

“Наразі офіційно тільки 5 країн дозволили використання бустерної дози. Позиція ВООЗ поки що не використовувати бустерну дозу. Ми на постійному контакті з ВООЗ, і коли буде така необхідність, ми будемо слідувати їх рекомендаціям і вводити бустерну дозу. Але це буде не раніше, ніж буде провакциновано 50% населення”, — сказав Комаріда.

Також на відкритті нового пункту щеплення заступник міністра заявив, що МОЗ зацікавлено у залученні до кампанії вакцинації всіх небайдужих офіційних релігійних громад.

Що відомо

  • Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) дозволило використовувати додаткову — бустерну — дозу вакцини проти коронавірусу для всіх громадян від 18 років і старше.
  • Міністерство охорони здоров’я заявило про укладання контракту із фармацевтичною компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 у кількості 25 мільйонів доз на рік.
  • За добу 22 листопада в Україні виявили 12 729 нових підтверджених випадків COVID-19, через ускладнення хвороби померли 720 людей.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок