"Не вперше він зробив щось особливе". Унікальний асист шведою від захисника "Ман Сіті": відео

Жоао Канселу зробив різницю у матчі.

"Манчестер Сіті" після 12-ти турів АПЛ йде на другому місці у таблиці - 26 очок в активі команди. В останніх п'яти матчах "Сіті" здобули чотири перемоги, пропустивши сумарно лише три голи. У Лізі чемпіонів клуб теж близький до дострокового виходу в плей-оф турніру.

Один з найкращих гравців команди на старті сезону - 27-річний захисник Жоао Канселу. Номінально правий захисник почав грати на лівому фланзі захисту, витіснив зі складу українця Олександра Зінченка, і демонструє неабиякий рівень у кожному матчі.

У цьому сезоні Канселу уже забив 2 голи та віддав 6 асистів, у попередніх двох сезонах за "Сіті" у нього було 3 голи та 6 асистів. Тренер команди Пеп Гвардіола виділяє португальця майже після кожної гри, а в матчі останнього туру АПЛ проти "Евертона" Жоао зробив ще один особливий момент.

Наприкінці першого тайму він віддав результативну передачу на Рахіма Стерлінга, яка дозволила "Манчестер Сіті" вийти уперед - 1:0. І якою була ця передача: в один дотик шведою (зовнішньою частиною стопи) розрізав увесь захист суперника.

• Відео асисту від Канселу

Матч закінчився перемогою "Манчестер Сіті" 3:0, Канселу відіграв усі 90 хвилин. А після гри цей асист та загалом гру захисника знову відзначив Пеп.

"Це не вперше Канселу зробив щось унікальне - він має цю характеристику. Він грає як Філіпп Лам у "Баварії". А Лам - це найкращий фулбек, який зміщався в центр, з усіх у моїй кар'єрі", - заявив Гвардіола.

Позиція лівого захисника у "Манчестер Сіті"

• З початку сезону основним є Жоао Канселу - відіграв в основі у всіх матчах АПЛ та Ліги чемпіонів.
  • Основний конкурент Канселу - українець Олександр Зінченко. Але у цьому сезоні Зінченко зіграв лише 245 хвилин - один матч в основі у ЛЧ, один в Кубку англійської ліги. Лише два виходи на поле в АПЛ (обидва на заміну).
Дивіться також: "Зробив щось неймовірне". Поворотний моменту матчу України – надважливий сейв воротаря Бущана: відео
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів