Розірвання контрактів з гравцями МФК "Миколаїв" ― лише формальність ― Гришина

Розірвання контрактів з гравцями МФК "Миколаїв" ― лише формальність ― Гришина

Станом на 23 листопада у МФК “Миколаїв” триває процес реорганізації в комунальне підприємство. Розірвання контрактів з усіма гравцями клубу ― це лише формальність.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка громадської спілки "МФК "Миколаїв" Марина Гришина.

"21 жовтня 2021 року рішенням депутатів Миколаївської міськради було прийнято рішення про створення комунального підприємства "Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв". Щоб провести процес реорганізації, людей звільняють з одного місця та влаштовують до іншого. Тобто це суто "паперова" робота", ― розповіла Марина Гришина.

За словами Гришиної, як тільки у міськраді завершиться процес реєстрації комунального підприємства, персонал та гравців почнуть "підписувати" наново.

"З людьми повністю розраховуються на дату звільнення. Майже все, що пишуть в телеграм-каналах на цю тему, неправда", ― сказала Марина Гришина.

Читайте також: "Спортсмени з восьми областей України взяли участь у велосипедних перегонах на Миколаївщині"

Також, за словами Марини Гришиної, поки триває процес реорганізації, гравці самостійно вирішують чи продовжувати контракт з “Миколаєвом”, чи підписати контракт з іншим клубом. Остаточний склад команди буде відомий у грудні 2021 року.

Окрім того, зі слів Гришиної, два матчі, які довелося перенести через те, що 13 гравців "Миколаєва" захворіли на коронавірус, зіграють 18 та 23 березня 2022 року ― проти сімферопольської "Таврії" та "Вікторії" із Сумської області відповідно. Щодо третього перенесеного матчу проти ФК "Суми" триває процес погодження дати.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок