У кропивницькому Центрі реабілітації для дітей з інвалідністю організували благодійний розпродаж – шиють і продають торбини з бавовняної тканини. Гроші витратять на обладнання для реабілітації вихованців і допоможуть місцевому притулку для тварин, розповіла директорка Центру Лілія Місюня. Каже, у такий спосіб вирішили долучити дітей до благодійності.
Екоторбини вихованці шиють разом з вчителями. Дітям дають посильну для них роботу, каже психологиня Інна Снітко. До пошиття залучили 91 вихованця. Роблять це під час групових занять.

Тканину та інші матеріали для торбин не купували, мали залишки від попередніх акцій. Екоторби шиють і продають в рамках акції "Щедрий вівторок". Її ідея, каже Лілія Місюня – спонукати людей робити добрі справи.
Читайте також: Вихованці Центру для дітей з інвалідністю шили маски, щоб спонукати суспільство до благодійності: як відзначили "Щедрий вівторок" у Центрі у 2020-му році
"Цьогоріч ми вирішили приготувати торбинки, новорічні віночки та ще деякі вироби хенд-мейду для того, щоб їх продати і закупити сенсорне обладнання для реабілітації дітей з інвалідністю. Десять відсотків від продажу віддамо в організацію "БІМ" для наших безпритульних тварин".

За словами вчительки-реабілітологині Юлії Довженко, один жилет для розвитку відчуттів дітей коштує 1800 гривень.
Читайте також: У 2019 році вихованці центру допомогли притулку для тварин у Кропивницькому – передали 30 кілограмів крупи, 20 кілограмів м’яса та кісток, мішок одягу та 2 будки.
"Цей жилет ми будемо використовувати на заняттях із сенсорної інтеграції. Жилет корисний тим, що відбувається тиснення на тіло дитини і прибирається гіперактивність. Коли в дитини є тривожність, то цим ефектом тиснення можна працювати над розвитком певних функцій".
Нині торбини продають онлайн. Наступного вівторка у Центрі влаштують розпродаж.
Що відомо
Акція "Щедрий Вівторок" виникла у 2012 році в Сполучених Штатах Америки. Мета – спонукати людей робити добрі справи. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році. Кропивницький Центр реабілітації дітей з інвалідністю до акції долучається четвертий рік.
Читайте також
- В Олександрії другий тиждень відсторонена від роботи вчителька приходить в колегіум
- Лікар з Бельгії привіз у Кропивницький дихальні апарати для дітей з хворобою Дюшена
- Постковідна реабілітація на Кіровоградщині. Де та як її отримати