«Дніпрогаз» перевіряє лічильники у споживачів: що виявили

«Дніпрогаз» перевіряє лічильники у споживачів: що виявили

У Дніпрі та Дніпровському районі за 10 місяців 2021 року перевірили 11 тисяч побутових лічильників газу: понад 3 тисячі з них, а це майже 28%, були визнані непридатними до використання через невідповідність вимірювальних характеристик. Про це Українському радіо Дніпра повідомила фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та пресою АТ «Дніпрогаз» Тетяна Дробот.

Перевірку здійснювали спеціалісти «Дніпрогазу» та держпідприємства «Дніпростандартметрологія».

За словами представниці «Дніпрогазу», у залежності від вимог заводу-виробника лічильники необхідно повіряти кожні 5-8 років. Така повірка називається періодичною і здійснюється винятково коштом підприємства.

Тетяна Дробот також розповіла, що з початку року виявили майже пів тисячі фактів порушення правил обліку природного газу та цілісності системи газопостачання.

Серед зафіксованих порушень – 41 незаконна врізка, 178 випадків пошкодження лічильників, 118 фактів самовільного відновлення газопостачання тощо.

Загальна сума завданих підприємству збитків становила 6,5 млн грн, сказала вона.

Що відомо

  • Усього компанія «Дніпрогаз» обслуговує 402 тисячі побутових клієнтів та 3700 інших суб’єктів господарювання. Це – бюджетні установи, підприємства, комунальні об’єкти та юридичні особи.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок