На "Електроважмаші" погасили зарплатний борг за два місяці

На "Електроважмаші" погасили зарплатний борг за два місяці

На "Електроважмаші" погасили зарплатний борг за два місяці
Суспільне Харків

На початку грудня на "Електроважмаші" планують повністю погасити борги із заробітної плати за жовтень і частково за листопад.

Про це 22 листопада повідомив журналістам генеральний директор АТ "Українські енергетичні машини" Віктор Суботін. Він пояснив, що з грудня "Українські енергетичні машини" та "Електроважмаш" — єдине підприємство, тому всі борги — як перед зовнішніми кредиторами, так і перед робітниками — приймає на себе об'єднане підприємство.

"На сьогоднішній день там є ще по заробітній платі борги. Але вже в рамках об'єднання ми за останні два тижні перерахували від "Українських енергетичних машин" на "Електроважмаш" понад 40 мільйонів гривень, які пішли на погашення боргів по зарплаті — за вересень та за жовтень. У перших числах грудня ми перерахуємо ще грошей, повністю закриємо борги за жовтень і частково за листопад", — сказав Суботін.

Читайте також: "Це складний процес", — гендиректор "Турбоатому" про об'єднання з "Електроважмашем"

"Ми повністю розрахуємося зі всіма боргами, в першу чергу із заробітною платнею. Ми вже провели перемовини з кредиторами, домовилися про реструктуризацію зобов’язань перед ними — з погашенням у наступному році частково цих зобов’язань", — зазначив Віктор Суботін.

Що відомо

  • 1 березня працівники "Електроважмашу" перекривали Московський проспект через заборгованість по зарплаті. Після масового протесту працівникам виплатили заборговану зарплату за грудень та січень.
  • Як пояснював виконувач обов'язків гендиректора підприємства Віктор Бусько, основними причинами заборгованості стали несвоєчасне розрахування основних клієнтів заводу і кредити під виробництво, які з 2012 року брало підприємство.
На початок