Абонентське обслуговування. За що платитимуть споживачі "Миколаївоблтеплоенерго"

Абонентське обслуговування. За що платитимуть споживачі "Миколаївоблтеплоенерго"

Обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" запровадило окрему плату за абонентське обслуговування. Вона нараховується всім споживачам, з якими укладено індивідуальний договір про надання послуги (населення, бюджетні установи, організації та інші).

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Що таке абонентська плата

Плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання послуги з постачання теплової енергії або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання послуги з постачання теплової енергії.

Зокрема, абонентська плата включає такі витрати: - укладення договору про надання комунальної послуги; - здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами; - нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги; - обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку теплової енергії (у разі їх наявності).

Розмір плати за абонентське обслуговування

З 1 листопада 2021 року плата за абонентське обслуговування у розрахунку на один особовий рахунок для послуг з постачання теплової енергії, що надаються споживачам ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" становить:

  • 33 грн 74 копійки на місяць з ПДВ, за наявності вузла комерційного обліку теплової енергії (для обліку всієї кількості теплової енергії, яка споживається будинком);
  • 23 грн 21 копійок на місяць з ПДВ, за відсутності вузла комерційного обліку теплової енергії.

Кому нараховується плата за абонентське обслуговування

Плата за абонентське обслуговування нараховується всім споживачам, з якими укладений індивідуальний договір про надання послуги (населенню, бюджетним установам, організаціям та іншим споживачам).

Розмір плати за абонентське обслуговування може змінюватися тільки за умови зміни законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму.

Що відомо

  • Розрахунок абонентської плати проведено відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги" зі змінами та доповненнями та враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України №808 від 21 серпня 2019 року "Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами".
  • 13 жовтня 2021 року члени виконавчого комітету Миколаївської міськради затвердили тарифи на теплопостачання для населення та закладів бюджетної та соціальної сфер. Відповідно до рішення виконкому, ціна за одну гігакалорію для населення залишається на рівні цін 2020 року ‒ 1 999 грн за одну гігакалорію для абонентів "Миколаївоблтеплоенерго", 1 873 грн для абонентів "Миколаївської ТЕЦ". Заклади бюджетної та соціальної сфер сплачуватимуть 3 800 грн за гігакалорію.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди