В Енергодарі відновили роботу громадського транспорту

В Енергодарі відновили роботу громадського транспорту

В Енергодарі відновили роботу громадського транспорту

Відсьогодні, 22 листопада, в Енергодарі відновили пасажирські перевезення по місту громадським транспортом. Про додаткові карантинні обмеження для пасажирів у міськраді не повідомляли.

Відповідна інформація опублікована на сайті міської ради Енергодара.

Майже місяць в Енергодарі діяли обмеження на перевезення у громадському транспорті через стрімке поширення коронавірусу. З 22 листопада без обмежень працюватимуть маршрутки, проте з деякими змінами.

Розклад громадського транспорту дещо змінився через те, що один з приватних перевізників припинив рух транспорту на двох маршрутах — №2 та №7. Саме тому змінився маршрут того транспорту, який продовжує курсувати містом.

Відтепер до маршруту №3 включено зупинки транспорту "Міське кладовище" та "Бібліотека-філія №4" (вул. Молодіжна, 105), а до маршруту №5 – зупинку "Тепловодоканал" (Набережна).

Детальніше про розклад руху міських маршруток з внесеними змінами можна дізнатись на сайті міської ради. Також там наголошують, що даний розклад не є остаточним, до нього вноситимуть зміни.

Раніше Суспільне повідомляло, що за рішенням місцевої комісії ТЕБ НС з 25 жовтня в Енергодарі припинив роботу громадський транспорт. Як зазначила у коментарі начальниця відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради Людмила Гутич, таке рішення ухвалили через низький рівень вакцинації.

Станом на 22 листопада, за даними муніципалітету, в місті вакциновані 35 394 мешканців: першою дозою – 21 273 особи, повністю імунізовані – 14 121. Станом на 1.01.2021 кількість населення міста складала 52 887 людей.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок