Журналісти Kyiv Post запустили нове медіа

Журналісти Kyiv Post запустили нове медіа

Журналісти Kyiv Post запустили нове медіа
Kyiv independent

Звільнена команда англомовної щотижневої газети Kyiv Post запустила нове видання The Kyiv Independent.

"The Kyiv Post, голос України у світі, замовк два тижні тому. Але ми, колишня редакція видання, відмовляємося мовчати. Україні потрібна англомовна журналістика найвищої якості, а нашій спільноті – джерело новин, якому можна довіряти. Саме тому ми запускаємо нове медіа, The Kyiv Independent", — повідомили журналісти у Facebook нового видання.

Також відзначається, що за ЗМІ "не стоять олігархи" і тому видання буде розраховувати на внески читачів та донорів, а згодом — на комерційну діяльність.

Що відомо

  • 8 листопада 2021 журналісти української найстарішої англомовної щотижневої газети Kyiv Post дізнались, що їх звільнили. Власник видання Аднан Ківан заявив, що видання тимчасово припиняє свою роботу. Редакція підготувала публічне звернення.
  • Пісня новини про звільнення редакції, низка українських журналістів висловили підтримку Kyiv Post, а також припустили тиск з боку Офісу президента. Раніше 5 листопада Офіс президента повідомив, що запускає щотижневу інформаційну розсилку OPEN Digest і цей бюлетень спрямований на інформування дипмісій, української громади в інших країнах, міжнародних партнерів. Прессекретар президента України Сергій Нікіфоров у коментарі Суспільному заявив, що Офіс президента не має відношення до закриття Kyiv Post.
  • 11 листопада стало відомо, що новим генеральним директором видання Kyiv Post став Люк Шеньє.
  • Kyiv Post існує 26 років. Воно є основним джерелом інформації про Україну для англомовної аудиторії. Видання виходить у вигляді друкованої газети щотижня, а також на сайті (аудиторія якого це переважно читачі із-за кордону). Видання пише про політичну ситуацію в Україні, висвітлює корупцію у владі, публікує розслідування.
Читайте також: Колишній головред KyivPost розповів про стосунки редакції з власником та звільнення

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок