У Львові створять пункт вакцинації для безхатьків

У Львові створять пункт вакцинації для безхатьків

У Львові створять пункт вакцинації для безхатьків
ЛМР

У Львові, в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вулиці Кирилівській, 3а планують створити пункт вакцинації. Він запрацює в п'ятницю, 26 листопада. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Безпритульні матимуть змогу вакцинуватися в цьому пункті з 11:00 до 18:00.

"Такий пункт вакцинації ми створюємо з метою дати змогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, вакцинуватись та мати захист від хвороби, яка зараз набула загрозливих масштабів. Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме у світловий день, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю", — каже в. о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.

За словами посадовця, про можливість вакцинуватися безхатьків інформуватимуть волонтери громадських організацій, які ними опікуються.

Загалом у Львові можна вакцинуватися у 13 стаціонарних пунктах вакцинації та 11 — тимчасових. Вся актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львові – за посиланням.

Що відомо

  • На ранок 22 листопада на Львівщині зареєстрували 397 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 257 людей одужали, 3 мешканці Львівської області померли.
  • У Львові пункти вакцинації від коронавірусу працюватимуть до 20 години. Винятком є пункти на Нижньому Шуварі та на території ТЦ, що на вулиці Княгині Ольги, 95.
  • На Львівщині планують відкрити пункти вакцинації у церквах. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.
  • З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Таке рішення ухвалили 27 жовтня під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок