В Одесі навколо Ланжеронівської арки відремонтують покриття за понад 10 млн грн

В Одесі навколо Ланжеронівської арки відремонтують покриття за понад 10 млн грн

В Одесі навколо Ланжеронівської арки відремонтують покриття за понад 10 млн грн
Лиманська правда

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради планує відновити покриття навколо Ланжеронівської арки в парку Шевченка. На ремонтні роботи чиновники виділили понад 10 мільйонів гривень. Про таке стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, площа, що підлягає капітальному ремонту, складає 3 тисячі квадратних метрів. Компанія, яка переможе в аукціоні, має відновити на цій території покриття основного проїзду та тротуар з асфальтобетону, бруківки та гранітної плитки.

Крім того, планується корчування пнів та видалення до 20 дерев. Також під час капітального ремонту хочуть встановити антипаркувальні стовпчики та бетонні півсфери, влаштувати зелену зону, замінити водопровідний колодязь та люки.

Аукціон відбудеться в грудні цього року. Строк виконання робіт – до кінця 2022 року. Сума, яку виділили з бюджету міста на капремонт – 10 191 888 млн грн.

Що відомо

  • Ланжеронівську арку побудували в 1830 році за проєктом архітектора Франца Боффо. Вона слугувала парадними воротами на дачу генерал-губернатора Олександра Ланжерона. Наразі це єдиний збережений елемент від цієї будівлі.
  • Капітально Ланжеронівську арку ремонтували у 2013 році. Тоді її відновлювали за позабюджетні кошти. Під час робіт оновили втрачений ліпний декор, арки, балясини, декоративні чаші, поручні тощо.
  • У 20221 році на розробку проєктно-кошторисної документації щодо благоустрою Ланжеронівської арки з бюджету міста планували витрати 300 тисяч гривень. Серед робіт мерія хотіла облаштувати пішохідну та проїжджу зони, встановити кишені для паркування автомобілів, підземні контейнери для сміття, нові паркові лави та урни, оновити освітлення та водовідвід.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок