Ліонель Мессі уперше забив за ПСЖ у чемпіонаті Франції: відео

Ліонель Мессі уперше забив за ПСЖ у чемпіонаті Франції: відео AP

Аргентинцеві знадобилося сім матчів для того, щоб вразити ворота першого суперника у чемпіонаті.

Форвард ПСЖ Ліонель Мессі перервав безгольову серію у чемпіонаті Франції. Аргентинський нападник відзначився першим голом після того, як став гравцем паризької команди.

Забити перший гол у чемпіонаті Мессі зміг у поєдинку 14-го туру чемпіонату Франції проти "Нанта". Форвард ПСЖ вийшов у стартовому складі команди та провів на полі усі 90 хвилин.

Гол Мессі відбувся на 87-й хвилині. Отримавши передачу від Кіліана Мбаппе, аргентинський футболіст пройшов з м'ячем уперед, після чого переклав його на ліву ногу та пробив точно у дальній кут.

Відео голу Ліонеля Мессі

Гол Мессі у підсумку став вирішальним у матчі. Поєдинок між ПСЖ та "Нантом" закінчився перемогою господарів з рахунком 3:1.

Востаннє Мессі забивав у чемпіонаті ще під час виступів за "Барселону" ще у травні 2021-го. Тоді він забив гол у ворота "Сельти", який став для нього 30-м.

Безгольова серія Мессі у чемпіонаті Франції складала 503 хвилини. Проте гол у матчі проти "Нанта" не став для нього дебютним: тричі аргентинець відзначився у Лізі чемпіонів.

• Мессі став гравцем ПСЖ влітку 2021-го, перейшовши з "Барселони" на правах вільного агента.
  • Загалом Мессі провів у складі паризької команди десять матчів у всіх турнірах.
  • Завдяки перемозі над "Нантом" ПСЖ тимчасово збільшив перевагу над найближчим переслідувачем "Лансом" до 13 очок - 37 проти 24.

• Середа, 24 листопада. Матч ПСЖ проти "Манчестер Сіті".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів