На Житомирщині екологи перевірили автозаправку, виявивши понад 11 тисяч літрів неякісного пального

На Житомирщині екологи перевірили автозаправку, виявивши понад 11 тисяч літрів неякісного пального

На Житомирщині екологи перевірили автозаправку, виявивши понад 11 тисяч літрів неякісного пального
Фото: Facebook Держекоінспекції Поліського округу

На одній з бердичівських автозаправок фахівці Держекоінспекції Поліського округу під час перевірки виявили 11 590 літрів неякісного пального. Речниця Держекоінспекції Світлана Березенська розповіла Суспільному, що фахівці інспекції постановили вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

За словами речниці екоінспекції, автозаправну станцію, котра знаходиться на вулиці Житомирській у Бердичеві, перевіряли з 10 по 15 листопада.

"Планову перевірку проводять працівники відділу державного ринкового нагляду, – каже Світлана Березнська. – З 10 по 15 листопада фахівці виявили певні невідповідності у документах на пальне, тому прийняли рішення зробити аналіз проб трьох видів пального. Проби направили до незалежної лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна". За результатами досліджень з'ясувалося, що 3927 літрів пального А-95-Євро5-Е5 "Premium" та 7666 літрів пального А-92-Євро5-Е5 за такими показниками, як "вміст сірки", "об’ємна частка бензолу", "масова частка кисню" не відповідають вимогам Технічного регламенту до видів палива, затвердженого постановою Кабміну №927 від 1 серпня 2013 року".

Зважаючи на результати досліджень, фахівці Держекоінспекції Поліського округу прийняли рішення вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

Суспільне.Житомир готове надати можливість озвучити свою позицію всім учасникам події, якщо вони виявлять таке бажання та звернуться до редакції у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

  • 19 листопада на Житомирщині діагностували 547 нових випадків коронавірусу, 19 людей померли.
  • У Житомирі співробітники ДСНС провели рейд – розповіли про безпечне використання обігрівачів.
  • У Житомирі лишилося без фінансування відділення для дошкільнят з вадами слуху.
  • У селі Барашівка на Житомирщині розпочали будівництво нового мосту через річку Лісова.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

На початок