"Львів" обіграв "Зорю" у 15-му турі футбольної Прем'єр-ліги

"Львів" обіграв "Зорю" у 15-му турі футбольної Прем'єр-ліги ПФК "Львів"

У 15-му турі футбольної Прем'єр-ліги "Львів" переміг луганську "Зорю" із рахунком 2-1. Матч відбувався на стадіоні "Арена Львів". Про це повідомили на офіційному сайті УПЛ.

Перший гол львів'яни забили на 30-й секунді гри. Відзначився гравець "Львова" Шіна. На 31-й хвилині гри львів'яни подвоюють рахунок. Автогол забив Ловро Цвек. На перерву команди пішли із рахунком 2:0.

У другому таймі луганська команда забила гол у ворота львів'ян. На 64-й хвилині матчу відзначився Максим Луньов. Після фінального свистка рахунок на табло 2:1.

Після цього матчу футбольний клуб "Львів" займає 11 місце у турнірній таблиці, а луганська "Зоря" – 3.

• У наступному турі футбольної Прем'єр-ліги "Львів" на виїзді гратиме із "Маріуполем". Матч відбудеться 26 листопада.
  • Луганська "Зоря" свій наступний матч в УПЛ проведе в понеділок, 29 листопада, із "Олександрією".

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону