Без шансів: “Кардинал-Рівнестандарт” програв “Де Трейдингу” з Донеччини

Футзальний клуб “Кардинал-Рівнестандарт” зазнав виїзної поразки у матчі проти "Де Трейдингу" з Миколаївки, що на Донеччині. Це був поєдинок 12 туру Екстраліги, він пройшов у Сєвєродонецьку у суботу, 20 листопада.

Господарі майданчика, які знаходяться на кілька сходинок нижче у турнірній таблиці, ніж рівняни, заявили про наміри на перемогу ще у першому таймі – у ворота “Кардинал-Рівнестандарт” влетіло три сухі м’ячі.

У другому таймі гості діставали з власної сітки м’яча іще один раз, відіграти ж підопічні Олександра Бондаря змогли лише один м’яч, забив його сам граючий тренер. Підсумковий рахунок матчу – 4:1 на користь “Де Трейдингу”.

Після цієї поразки рівняни залишились на четвертому місці турнірної таблиці, маючи у цьому сезоні чотири перемоги, п’ять поразок та одну нічию. У “Де Трейдинга” шість поразок, три перемоги та нічия. У домашньому матчі рівняни раніше цього суперника обігрували.

"Кардинал-Рівнестандарт" проведе наступний поєдинок вдома, 27 листопада команда прийматиме ФК "Суми".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки