"Вони знають про війну краще за чоловіків" - у Сумах вітали жінок-військовослужбовців

"Вони знають про війну краще за чоловіків" - у Сумах вітали жінок-військовослужбовців

"Вони знають про війну краще за чоловіків" - у Сумах вітали жінок-військовослужбовців

У 27-й Сумській артилерійській бригаді вочра, 6 березня, із весною вітали жінок-військовослужбовців. Для них влаштували концертну програму, привітання та нагородження.

Надія Литвиненко служить у Збройних силах 14 років, має п’ять нагород, почала службу у 2006-му – медсестрою, нині - старший сержант. Каже – найважчим за всі роки був 2014-й: "І дев'ята батарея, і всі загиблі, спілкування з рідними, поховання – це найтяжче під час моєї служби. До кожного знайти підхід, спільну мову, люди різні, сприймають все по-різному. Приходилось якось знаходити спільну мову"

Зв'язківець Юлія Лахтарина до лав військовослужбовців прийшла у 18 років. Каже – це була мрія дитинства: "Я дуже хотіла служить, я виросла у військовому містечку, дуже часто бачила військових. Надалі змінювати не хочу нічого. Буду служить".

Софія Кривуля служить 3 роки. Прийшла після навчального центру кулеметницею. Наразі вона – командир відділення. Про власну професію каже так: "Фізично, може, й складно носити важку зброю, але, якщо ви готові морально – це зовсім не важко. » 0.38 –0.51 «Радує, що на службу приходить все більше жінок, це означає, що вони проявляють силу, характер, терпіння. Це дуже потрібно. Фізично вони може трохи слабк ніж чоловіки. Це перевірено на практиці. Завжди можна доказати, що жінка – це не слабка стать".

Сьогодні особовий склад 27-ї артбригади налічує більше ста жінок-військовослужбовців.

"Майже всі жінки є учасницями бойових дій. Вони пройшли горнило цієї війни, вони знають, що таке війна, краще, ніж чоловіки. На голову відповідальніше. І ми це спостерігаємо під час несення служби,і в добовому наряді, і під час виконання бойових завдань в Операції об’єднаних сил, - сказав заступник командира 27-ї сумської артбригади Дмитро Горб.

На початок