У запорізькій школі №40 проведуть масштабну реконструкцію

У запорізькій школі №40 проведуть масштабну реконструкцію

У запорізькій школі №40 проведуть масштабну реконструкцію
Фото: Суспільне Запоріжжя

Школа №40, що розташована у Хортицькому районі Запоріжжя, це один із 6 міських об’єктів, які реконструюватимуть в рамках програми “Велике будівництво” наступного року.

Вже виконані проєктні роботи й підготовлена проєктно-кошторисна документація. На початку нового року оголосять тендер на визначення будівельної фірми-підрядника.

Загальна вартість ремонту становить — 160 мільйонів гривень, розповів заступник Запорізького міського голови Анатолій Васюк. 30% коштів дає місто. Проєкт, також, виготовлявся за кошти міста, все решта — кошти з державного бюджету.

ремонт школи
Фото: Суспільне Запоріжжя

Запорізька школа №40 збудована у 1978 році. З дня заснування у ній виконувались лише косметичні ремонти. Нині її матеріально-технічна база застаріла й не відповідає сучасним освітнім вимогам, розповіла директорка закладу Ірина Пискунова. За її словами, тут навчається 902 учні, працюють 68 педагогів та 92 штатні одиниці обслуговуючого персоналу.

"Будівля школи не має необхідних енергозберігаючих засобів із утеплення, освітлення, вентиляції, ніколи не робили технічного переоснащення інженерних систем, водопостачання. Протипожежна сигналізація, звісно. Тому що, коли нас перевіряють пожежні, це дуже болюча тема", - каже директорка.

ремонт школи
Ірина Пискунова. Фото: Суспільне Запоріжжя

Крім технічного переоснащення інженерних систем, у школі планують переобладнати навчальні класи, харчоблок, актовий та спортивний зали, створити сучасний інклюзивний простір для дітей із особливими освітніми потребами. Також, облаштувати фасад будівлі та пришкільну територію.

"Учні 9-11 класів мають змогу вивчати спецпредмети. Це — країнознавство Великобританії, США, література Англії та Америки, а також бізнес. Вчителі мають персональні комп’ютери та ноутбуки, але хотілося б мати сучасний лінгафонний кабінет" - додає Ірина Пискунова.

ремонт школи
Фото: Суспільне Запоріжжя

Зараз керівництво школи, разом із представниками Хортицького територіального відділу освіти, визначаються, де навчатимуться діти у період ремонту. Попередньо розглядаються 49-та та 51-а запорізькі школи, повідомила Ірина Пискунова.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок