Закарпатський "Мункач" зіграв унічию з вінницькою "Нивою"

Закарпатський "Мункач" зіграв унічию з вінницькою "Нивою" Фото: МФА "Мункач"

У рамках 19-го туру Другої ліги з футболу, команда мукачівської футбольної академії "Мункач" зіграла унічию з вінницьким клубом "Нива" – 1:1. Це останній домашній поєдинок мукачівців у 2021 році, – повідомили на офіційному сайті "Мункача". Матч відбувся 19 листопада на футбольному полі тренувальної бази академії у селі Дерцен, Мукачівського району.

У першому таймі команди голів не забивали. У складі господарів упродовж першого тайму по воротах пробивали Пищур, Гірний та Стень. Серед гостей міг відзначитися голом Дегтяр, але пробив повз ворота.

Закарпатський "Мункач" зіграв унічию з вінницькою "Нивою"Фото: МФА "Мункач"

Відкрити рахунок мукачівці зуміли з пенальті. На 60-ій хвилині арбітр зафіксував гру рукою захисника вінницької команди у штрафній площі. Пенальті виконав Максим Гірний – 1:0.

Зрівняти рахунок гравці "Ниви" змогли на 82-ій хвилині. Після виконання кутового гол у ворота господарів забив Олександр Калітов – 1:1.

У підсумку, за 18 ігор "Мункач" здобув 29 очок. Закарпатці посідають шосту сходинку у Другій лізі "А". Вінницька "Нива" у 17 поєдинках виборола 25 очок та розташовується на сьомій сходинці чемпіонату.

Наступний матч мукачівці проведуть на виїзді проти "Лівого берега" 27 листопада. Вінницька "Нива" наступний тур пропускає, тому зіграє проти "Рубікона" 26 березня 2022 року на виїзді.