Певним чином моє звільнення пов'язане з кризою в Закарпатській облраді, — Анатолій Полосков

Певним чином моє звільнення пов'язане з кризою в Закарпатській облраді, — Анатолій Полосков

Певним чином моє звільнення пов'язане з кризою в Закарпатській облраді, — Анатолій Полосков
Закарпатська ОДА

До 22 листопада Анатолій Полосков ще виконуватиме обов’язки голови Закарпатської ОДА. Про це він повідомив 19 листопада на пресконференції.

"Якимось чином моє звільнення пов'язане з кризою в обласній раді. Але бути частиною цієї кризи я не хочу і не можу. Тому в Офісу Президента є своя думка, вона співпадає з моєю. Я написав абсолютно добровільно заяву про звільнення і вважаю, що це найкращий вихід з цієї ситуації. Поштовхом до кризи, яка зараз є, стало переформатування більшості в обласній раді, яке сталося в червні. Коли створили нову більшість в такому складі, стало зрозуміло, що довго це не протягнеться", — прокоментував своє звільнення Анатолій Полосков.

"Питання звільнення Полоскова постійно стояло на порядку денному. Тому що співпраця з обласною радою не в'язалася. Співпраця через певні домовленості, які були в області, через роботу Миколи Тищенка, не сприяла плідній співпраці з урядом. Але апогеєм було звільнення Петрова з обласної ради. Це призвело до того, що Полосков розумів, що це питання часу — коли його президент прибере. Процес вже був запущений", — розповів Суспільному політолог Михайло Шелемба.

Що відомо:

  • Анатолій Полосков очолив облдержадміністрацію з грудні 2021 року. 18 листопада він написав заяву, що йде з посади після того, як це погодив Кабмін.
  • Разом із Полосковим заяви написали три його заступники — Ігор Шинкарюк, Мирослав Білецький та Іштван Петрушка.
  • Нардеп від партії "Слуга Народу" та керівник Закарпатського обласного осередку партії Микола Тищенко намагався тиснути на голову ОДА. Про це на брифінгу, присвяченому своєму звільненню з посади голови Закарпатської ОДА, повідомив Анатолій Полосков.
  • Президент України Володимир Зеленський погодив звільнення Анатолія Полоскова та призначив тимчасового виконувача обов'язків голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок