Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" на виїзді поступився БК "Тернопіль"

МБК "Миколаїв" на виїзді поступився баскетбольному клубу "Тернопіль" у Суперлізі. Це вже одинадцята поразка "корабелів" у цьому чемпіонаті.

Стартові три хвилини зустрічі були на користь господарів, які грали у жовтій формі – 5:0. Протягом першої десятихвилинки баскетболісти "Тернополя", завдяки влучним кидкам з триочкової лінії, закінчили чверть на власну користь — 23:17.

У другій — господарі паркету продовжили нарощувати перевагу в рахунку завдяки влучним кидкам з середньої дистанції баскетболіста "Тернополя" Джозефа Фурстінгера і на велику перерву пішли з рахунком 41:32.

У третій десятихвилинці "корабели" ще більше відстали в рахунку. Гравці "Тернополя" Максим Луценко та Марек Долежай влучали з триочкової лінії та завершили чверть з різницею у 26 очок — 70:44.

Заключна чверть видалась найменш результативною у цій зустрічі, де команди на двох здобули 32 очки. У підсумку "Тернопіль" переміг "Миколаїв" з рахунком 85:61.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст господарів Максим Луценко, який здобув 22 очки, зробив три підбирання і дві результативні передачі.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.