Одеситам, чиї будинки підтопило під час зливи влітку, виплатять 7,7 млн грн – міськрада

Одеситам, чиї будинки підтопило під час зливи влітку, виплатять 7,7 млн грн – міськрада

Одеситам, чиї будинки підтопило під час зливи влітку, виплатять 7,7 млн грн – міськрада
Фото: ДСНС в Одеській області

Людям, чиї будинки затопила злива 22 липня 2021 року, виділили 7,7 млн грн із місцевого бюджету. Про таке повідомили на сайті міської ради.

За даними міськради, станом на 19 листопада із бюджету Одеської міської територіальної громади на виплату допомоги спрямували 7,7 млн грн, в тому числі по райадміністраціях:

  • Київська районна адміністрація Одеської міської ради – 0,7 млн грн;
  • Малиновська районна адміністрація Одеської міської ради – 2,4 млн грн;
  • Приморська районна адміністрація Одеської міської ради – 0,2 млн грн;
  • Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради – 4,4 млн грн.

У липні в міській раді повідомили, що компенсації нададуть тільки тим, хто офіційно зареєстрований у підтоплених будинках. За даними Ізбіркому, в серпні за допомомогою звернулися 284 людини. Тоді заяви нібито частково задовольнили.

Що відомо

  • Вночі 22 липня в Одесі пройшла злива, внаслідок якої затопило вулиці міста, пляжі, а також підвали багатоповерхівок та приватні будинки. Вода збивала людей з ніг, а до ліквідації наслідків негоди залучили рятувальників. Через велику кількість опадів тимчасово заблокованим виявилася дорога до житлового масиву "Селище Котовського", що в Суворовському районі Одеси. За даними Одеської метеостанції, лише за першу години зливи випало 31 мм опадів.
  • Злива знеструмила 22 населені пункти області. Також внаслідок негоди в Одесі обвалилася стіна будинку на вулиці Композитора Ніщинського, 1. Під завалами опинилися чотири автівки.
  • Одесити запевняли, що місцева влада ніяк не реагувала на прохання про допомогу. 30 липня в Малиновській районній адміністрації Суспільне запевнили, що частина мешканців отримають компенсації.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок