Визначилися всі півфіналісти Підсумкового турніру ATP з тенісу: як виглядає сітка AP

Один із тенісистів потрапив у півфінал у дебютний сезон.

Визначилися всі півфіналісти заключного тенісного турніру року серед чоловіків - Підсумкового турніру ATP.

Боротьбу за перемогу на Підсумковому турнірі починали вісім тенісистів. Проте у підсумку список учасників зазнав змін: через травми з нього знялися грек Стефанос Циципас та італієць Маттео Берреттіні - їх замінили британець Кемерон Норрі та італієць Яннік Зіннер.

На Підсумковому турнірі залишилося провести один матч - Новак Джокович має зіграти проти Норрі. Проте список учасників плей-оф, як і півфінальні пари вже визначені.

Хто пройшов у півфінал?

Регламент змагань на Підсумковому турнірі передбачав вихід двох найкращих тенісистів з кожної групи. Переможець групи, у разі рівності очок, визначався за результатом особистих зустрічей.

З "червоної" групи у півфінал пройшли росіянин Даніїл Мєдвєдєв та німець Алєксандр Звєрєв. Причому російському тенісисту це вдалося, здобувши максимум перемог на груповому етапі - три.

Півфіналістами Підсумкового турніру від "зеленої" групи стали перша ракетка світу - серб Новак Джокович та норвежець Каспер Рууд. Причому Рууд пробився туди завдяки перемозі у вирішальному матчі над росіянином Андреєм Рубльовим.

Рууд вже не зможе випередити Джоковича та здобути перше місце. Серб навіть у разі поразки від Норрі утримає перше місце у групі.

За підсумками матчів групового етапу були сформовані півфінальні пари. Новак Джокович, зокрема, зустрінеться у півфіналі проти Алєксандра Звєрєва - саме йому серб поступився на Олімпійських Іграх у Токіо.

Півфінальні пари Підсумкового турніру ATP

• Даніїл Мєдвєдєв (Росія, 2) - Каспер Рууд (Норвегія, 8)

Тенісисти двічі зустрічалися між собою (рахунок - 2:0 на користь Мєдвєдєва). Востаннє це відбулося у чвертьфіналі трав'яного турніру у Мальорці.

• Новак Джокович (Сербія, 1) - Алєксандр Звєрєв (Німеччина, 4)

Джокович та Звєрєв зустрічалися між собою 11 разів, рахунок 8:3 на користь серба. Востаннє тенісисти зустрічалися на US Open - тоді Джокович здобув перемогу у 5-сетовому поєдинку.

Досягнення півфіналістів Підсумкового турніру у 2021 році

• Новак Джокович виграв чотири титули - Australian Open, турнір ATP у Белграді, Ролан Гаррос та Вімблдон. Та є 5-разовим переможцем Підсумкового турніру- перемагав у 2008-му, а також у період з 2012 по 2015 роки.
  • Даніїл Мєдвєдєв переміг на чотирьох турнірах ATP - у Марселі, Мальорці, Канаді, а також перемога на US Open. Є чинним чемпіоном Підсумкового турніру.
  • Алєксандр Звєрєв здобув п'ять титулів - турніри ATP в Акапулько, Мадриді, Цинциннаті, Відні, а також "золото" Олімпійських Ігор у Токіо. Вигравав на Підсумковому турнірі в 2018 році.
  • Каспер Рууд виграв п'ять титулів - турніри ATP у Женеві, Бастаді, Гштаді, Кітцбуелі та Сан-Дієго. Є єдиним дебютантом-півфіналістом на турнірі.

• Субота, 20 листопада. Півфінали Підсумкового турніру ATP.
  • Неділя, 21 листопада. Фінал Підсумкового турніру ATP.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів