На Хмельниччині діти почали писати листи Святому Миколаю

На Хмельниччині діти почали писати листи Святому Миколаю

На Хмельниччині діти почали писати листи Святому Миколаю
Фото: Суспільне

Розпочав акцію "Лист до Святого Миколая" в рамках проєкту "Міцна сім’я для кожної родини" Хмельницький обласний благодійний фонд "Карітас". Про це Суспільному розповіла психологиня проєкту Олена Венгер. За її словами, листи Святому Миколаю можуть писати діти зі складними життєвими обставинами. В акції бере участь тисяча дітей з області, якими опікується фонд. Які саме діти можуть розраховувати на подарунок від Святого Миколая та як можна долучитись до акції, Суспільне дізнавалося.

У селі Захарівці Чорноострівської територіальної громади проживають дві сестри з дітьми. В старшої Тетяни – четверо дітей, в молодшої Наталії – троє. Дітей жінки виховують самі.

Наталія працює в будівельному магазині в сусідньому Чорному Острові. Сьогодні її діти писали листи Святому Миколаю. Найменший шестирічний Владик забажав взуття та робота. Каже, коли виросте, мріє стати трактористом, аби допомагати мамі.

Його старший брат Дмитрик отримати під подушку хоче пістолет на присосках і робота.

Їхня найстарша сестра Юлія розповідає: любить шити, мріє стати перукарем. Для себе вона бажає зимове взуття і 3D-ручку.

Їхня мати, Наталія, розповідає: благодійний фонд взяв їх під опіку влітку цього року. Додає: "Ми з ними співпрацюємо дуже гарно, діткам дуже подобається, вони завжди допомагають як речами, так і продуктовими наборами. З ними проводяться різні заняття".

Її старша сестра Тетяна працює в місцевій школі техпрацівницею, дітей також виховує сама. Говорить, старші діти зараз допомагають доглядати за меншими. Найстарший, 15-річний Андрій, навчається в Чорному Острові на тракториста. Замовив на подарунок павербанк і куртку зимову.

Його менша сестра, 13-річна Аня, каже: мріє стати кондитером. Для себе попросила особливий подарунок - худі зі своїм фото.

Їхня восьмирічна сестричка Валерія каже: замовила собі самоката і конструктор.

Їхня мати Тетяна каже: благодійний фонд сам запропонував їм допомогу.

Психологиня благодійного фонду "Карітас" Олена Венгер каже: в акції "Листи до Святого Миколая" беруть участь близько тисячі дітей у складних життєвих обставинах з усієї Хмельниччини. Це діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти з інвалідністю. Також є п’ять інтернатів, які беруть участь у цій акції.

Олена Венгер додає: до акції можуть долучитися всі небайдужі громадяни. Для цього можна перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду або прийти в благодійний фонд і взяти листа від дитини. Всі подарунки мають зібрати до 10 грудня. З 13 до 17 грудня помічники Святого Миколая розвозитимуть їх по інтернатах та по домівках.

На початок