Херсонський "Кристал" став переможцем Відкритого кубку Асоціації футболу АР Крим Суспільне Херсон

Херсонський футбольний клуб "Кристал" вдруге поспіль став переможцем Відкритого кубку Асоціації футболу Автономної Республіки Крим, у фінальному матчі обігравши ФК "Енергія" з Нової Каховки із рахунком 3:2.

"Кристал" підійшов до зустрічі з "Енергією" як фаворит змагань – жодного програного матчу, шість очок у заліку проти чотирьох у новокаховчан. Та першими в атаку пішли гості, створивши кілька гольових моментів.

Більшість часу в першому таймі пройшли без голів. На 35-й хвилині матчу за перебір жовтих карток з поля видалили гравця "Енергії" Михайла Кривича. За чотири хвилини, скориставшись чисельною перевагою, Ігор Семенина забив гол.

Під кінець першого тайму гравці з Нової Каховки спровокували захисника "Кристала" на порушення правил у власному штрафному майданчику – гол з пенальті у роздягальню реалізував Вадим Росохатий.

Другий тайм став результативнішим. На якість гри не вплинули ні вилучення у першому таймі, ні велика кількість замін – "Енергія" продовжувала тиснути суперника, у "Кристала" було більше флангових контратак.

Головний голеадор херсонців Андрій Барладим вивів уперед свою команду на 51-й хвилині – 2:1. За десять хвилин після цього на поле вийшов молодий "енергетик" Валерій Доля, який одразу рахунок в матчі зрівняв.

Остаточний рахунок матчу 3:2 на користь "Кристалу" на 84-й хвилині встановив Владислав Бородай. "Кристал" вдруге поспіль отримує нагороди турніру, а "Енергія" (Нова Каховка) – цінний досвід, говорить головний тренер клубу Олег Федорчук:

"Головне завдання цього турніру – підготовка до сезону. Ми отримали гарну практику, зіграли три гарні гри, забивали. У кожній грі були шанси, усім давали грати. Не всі на це заслуговували, але через те, що сезон тривалий, ми маємо дати усім рівномірне навантаження. Я думаю, що якби не видалення і не заміни, які ми зробили, рахунок міг би бути іншим. Але, повторюся, ми готуємося, тому маємо дивитися не на сьогодні, а на завтра-післязавтра".

У матчі за третє місце в турнірі зустрілись сімферопольська та новотроїцька "Таврії". Гра завершилась з рахунком 0:1 на користь команди з Новотроїцького.