До 35 тисяч посилок щогодини: у Дніпрі збудують автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти

До 35 тисяч посилок щогодини: у Дніпрі збудують автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти

До 35 тисяч посилок щогодини: у Дніпрі збудують автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти
Дніпропетровська облдержадміністрація

У Дніпрі зведуть автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти. Він стане основним центром обробки поштових відправлень для Центральної України. Договір на будівництво підписали під час Міжнародного економічного форуму DEF-2021, який проходить нині у Дніпрі. Про це йдеться у пресрелізі Дніпропетровської облдержадміністрації, який отримало Суспільне.

Повністю автоматизований сортувальний комплекс зведуть неподалік від дніпровського аеропорту. Його збудують на місці колишнього шинного заводу.

«Дніпровський сортувальний комплекс буде потужним хабом для Центральної України. Адже область межує із 7 іншими регіонами. А у самому місті розташовані головні офіси великих компаній. Зокрема, ритейлерів, для яких швидка та якісна доставка до кінцевого споживача вирішальна», – сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

У сортувальному комплексі обладнають зону приймання, обробки та сортування преси, листів та відправлень. Окремо – кур’єрської доставки. Він працюватиме 24/7.

В Укрпошті підрахували: швидкість роботи автоматизованого комплексу буде в десятки разів більшою за «ручний» аналог. Щогодини там оброблятимуть до 35 тисяч посилок та до 15 тисяч – письмової кореспонденції.

За словами заступника директора компанії-забудовника Максима Онуфрієнка, термінал стане саме тим інфраструктурним проєктом, який поліпшить умови ведення бізнесу.

Проєкт втілять за співфінансування Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Що відомо

Комплекс у Дніпрі – частина проєкту нової логістичної мережі Укрпошти. Зокрема, він передбачає будівництво 7 автоматизованих центрів сортування. Окрім дніпровського, вже уклали договори на будівництво подібних хабів у Києві та Львові.

Читайте також

- Отримати водійське поштою: Укрпошта почала доставляти посвідчення водія, замовлене онлайн

- На Харківщині запрацювали 35 пересувних відділень "Укрпошти"

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок