У Карпатах заблукав 80-річний турист із Києва. Його шукали всю ніч

У Карпатах заблукав 80-річний турист із Києва. Його шукали всю ніч

У Карпатах заблукав 80-річний турист із Києва. Його шукали всю ніч
ФОТО: ДСНС у Закарпатській області

Цілу ніч блукав у лісі Мукачівського району 80-річний чоловік. Про це Суспільному 19 листопада розповіла речниця ДСНС на Закарпатті Наталія Батир.

За її словами, 18 листопада рятувальникам про зникнення повідомив син заблукалого близько 20:30. Житель Києва відпочивав у санаторії в селі Карпати та вирішив піти на прогулянку в ліс. Коли він зрозумів, що не може знайти дороги назад, зателефонував сину.

На пошуки вирушили три відділення рятувальників, кінологи-поліцейські та працівники санаторію. Вони були на зв’язку із чоловіком, таким чином змогли скоординувати його, куди потрібно йти. 19 листопада об 11:40 турист самостійно вийшов до села Сусково.

"Чоловік зайшов до найближчого закладу харчування, та повідомив працівників про дану ситуацію. Останні ж (працівники кафе, — ред.) зателефонували до санаторію, та повідомили їх про те, що заблукалий турист знаходиться у їхньому закладі", — розповіла речниця.

Звідти, за словами Батир, дідуся доставили до санаторію. Медичної допомоги чоловік не потребував. Він був у задовільному стані.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок