У школах Кременчуцької громади навчатимуться за змішаною системою

У школах Кременчуцької громади навчатимуться за змішаною системою

У школах Кременчуцької громади навчатимуться за змішаною системою
pexels.com

У Кременчуцькій громаді із 22 листопада навчання у школах відновлять за змішаною системою. Уроки для 1-11 класів відбуватимуться очно та дистанційно. Таке рішення 19 листопада ухвалили на місцевій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, повідомила Суспільному речниця Кременчуцької міськради Юлія Перепелятник.

Уроки у всіх 32-х школах Кременчуцької громади відновлять 22 листопада. Це через зменшення кількості хворих на гостру респіраторну вірусну інфекцію, розповіла речниця Кременчуцької міськради Юлія Перепелятник. Діти навчатимуться за змішаною системою. За словами речниці, таке рішення ухвалили на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

«На засіданні директор департаменту освіти повідомив про те, що у Кременчуці є заяви батьків , які хочуть аби їхні діти продовжили навчання дистанційно. Тому з ними наразі проводяться бесіди», – говорить Юлія Перепелятник.

За словами речниці, для дітей, які продовжать дистанційне навчання, урок транслюватимуть онлайн. Решта учнів, які підуть до школи, навчатимуться у звичайному режимі у класах.

Нині поміж батьків проводять онлайн-опитування щодо форми навчання їхніх дітей, розповіла мама учня Кременчуцької школи Тетяна Шаблій.

Що відомо:

  • 21 жовтня місцева комісія ТЕБ та НС вирішила перевести всіх школярів на дистанційне навчання на чотири тижні – з 25 жовтня до 21 листопада включно.
  • 17 листопада на сторінці у Facebook голова громади Віталій Малецький повідомив про відновлення навчання у школах.
  • У Кременчуці тричі відбувались протести проти тимчасового закриття шкіл та дитячих садків. Останній 16 листопада.
На початок