На Волині кожен п'ятий житель – повністю вакцинований проти COVID-19

На Волині кожен п'ятий житель – повністю вакцинований проти COVID-19

На Волині кожен п'ятий житель – повністю вакцинований проти COVID-19
Суспільне Волинь

Кожен п'ятий житель області – повністю щеплений проти коронавірусної інфекції і отримав дві дози вакцини. Про це під час брифінгу розповіла головна спеціалістка управління охорони здоров’я ОДА Людмила Рожко.

Двома дозами щеплені 22,4 % дорослого населення Волині.

"Загалом рівень вакцинації в області нині складає 43,5 % населення. Хоча б одну дозу отримали 57 % дорослих жителів", – зазначила Людмила Рожко. З її слів, від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 270 759 людей, дві дози та повністю імунізовані – 176 805 жителів області.

Головна спеціалістка обласного управління охорони здоров'я додала, що наразі усі центри та пункти вакцинації – перевантажені, подекуди утворюються черги з охочих щепитися проти COVID-19.

Також Людмила Рожко розповіла про залишки вакцин, які нині є на медичних складах в області:

  • CoronoVac – 39 тисяч доз;
  • Pfizer – 48 тисяч доз;
  • AsraZeneca – 25 тисяч доз;
  • Moderna – 13 тисяч доз.

Поповнення вакцини Pfizer на Волині отримали зранку 19 листопада. Зі слів головної спеціалістки управління охорони здоров'я, Волинь отримала додаткові 23 тисячі доз, відтак нині на складах мають 48 тисяч доз цієї вакцини.

Що відомо

  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 589 нових випадків коронавірусної інфекції. 18 людей померли від ускладнень хвороби.
  • З 00:00 години 8 листопада Волинь перейшла до "червоної" карантинної зони. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС.
  • 1 листопада закінчився термін гуманітарної допомоги за програмою COVAX. Вакцину, яка на Волинь надійшла безоплатно, не використали, її утилізовуватимуть.
На початок