Рівненщина другу добу виконує норму вакцинації. Міністр Чернишов озвучив план на два місяці

Рівненщина другу добу виконує норму вакцинації. Міністр Чернишов озвучив план на два місяці

Рівненщина другу добу виконує норму вакцинації. Міністр Чернишов озвучив план на два місяці
на фото справа мінстр розвитку громад і територій Олексій Чернишов/Суспільне Рівне

Рівненська область після тривалого часу невиконання плану з вакцинації від коронавірусу вирівняла цю ситуацію та другу добу поспіль виконує норму. Про це сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час візиту у Рівне 19 листопада.

Вакцинація стала одним із питань, яке було у переліку тих, що цікавили міністра. Сама нарада, де це обговорювали, відбувалась без преси, після цього відбувся підхід до ЗМІ.

"На жаль, ми мали систематичне невиконання планових показників по Рівненській області. Сьогодні другу добу поспіль область виконує на 101% план щеплень. Щодоби має робитись 10 500 щеплень", – сказав Олексій Чернишов. Міністр додав, що у листопаді та грудні плановий показник – щонайменше 600 тисяч щеплень на область. "Це суттєво збільшить пропорцію тих, хто буде захищений. Вакцини є на вибір, їх чотири, з цим проблем немає", – каже Чернишов. Також він уточнив, що обговорювали під час наради і режим роботи центрів вакцинації. У планах зробити так, аби вони починали роботу раніше та завершували пізніше.

За даними РНБО, 18-го листопада в області зробили 10 678 щеплень: першою дозою 2 483 та другою дозою 8 195. Днем раніше цей показник становив 10 610 щеплень: першою дозою 2 201 та другою 8 409.

Читайте також

  • В СБУ заявили про викриття схеми з підробки сертифікатів про вакцинацію у Рівненській, Львівській областях та Києві. Клієнтів, за версією слідства, шукали через соцмережі.
  • У Рівному 18-річний парубок через Telegram придбав підроблені сертифікати про щеплення проти COVID-19. Правоохоронцям хлопець пояснив, сертифікати придбав для себе, знайомих та сестри, а забирав їх у Рівному.
  • 27 вересня Міністерство охорони здоров’я повідомило, що ініціюватиме відсторонення керівників медичних закладів, в яких ймовірно підробляли довідки про проведення вакцинації від COVID-19.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок