Підробка результатів ПЛР-тестів: у Полтаві розпочали два кримінальні провадження

Підробка результатів ПЛР-тестів: у Полтаві розпочали два кримінальні провадження

Підробка результатів ПЛР-тестів: у Полтаві розпочали два кримінальні провадження
pexels.com

У Полтаві правоохоронці розпочали кримінальні провадження за фактом видачі фіктивних довідок з негативними результатами ПЛР-дослідження у турагентствах. Про це Суспільному розповіла речниця поліції Полтавщини Поліна Ларіна.

Правоохоронці встановили, що працівники двох туристичних агентств пропонували клієнтам, які планували подорож закордон, без здачі аналізів оформити довідки про негативний результат ПЛР-дослідження на COVID-19. Ціна за фіктивний документ становила від 500 до 1 000 гривень, каже Поліна Ларіна.

Кримінальні провадження розпочали за частиною третьою статті «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Санкція – до п’яти років обмеженняОбмеження волі — це вид кримінального покарання, який полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу (виправних центрах) у межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до її постійного місця проживання без ізоляції від суспільства в умовах здійснення над нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці. або позбавленняПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. волі.

Нині з’ясовують обставини вчинення працівниками туристичних агентств кримінальних правопорушень. Скільки саме фіктивних довідок вони видали, мають встановити під час розслідування, розповіла Поліна Ларіна.

На початок