Суд повернув Києву історичну садибу на Подолі

Суд повернув Києву історичну садибу на Подолі

Суд повернув Києву історичну садибу на Подолі
Київська міська прокуратура

Господарський суд Києва ухвалив рішення повернути громаді Києва будівлю історичної садиби у Подільському районі столиці.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Рішенням господарського суду міста Києва задоволено позов Київської міської прокуратури та скасовано незаконну реєстрацію за комерційною структурою права власності на 8 будівель по вул. Хорива в м. Києві, три з яких є пам’ятками історії та архітектури місцевого значення (садиба купця Й. М. Дмитрієва)", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що у 2010 році між комунальним підприємством та приватною фірмою був укладений інвестиційний договір на реконструкцію та будівництво об’єкту за адресою: вул. Хорива, літ. А, Б, В, Г, Д, Е, Ж, З в Подільському районі Києва.

"Водночас, не виконавши умови інвестиційного договору, приватне підприємство у 2017 році незаконно зареєструвало за собою право власності на вказані будівлі", – розповіли у прокуратурі.

У зв’язку з цим Київська міська прокуратура звернулась до господарського суду Києва з позовом про скасування реєстрації права власності за приватною структурою на комунальне майно. Суд розглянув позов прокуратури та задовольнив його.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок