У Прилуках виконком розгляне рішення щодо розірвання договорів з перевізниками

У Прилуках виконком розгляне рішення щодо розірвання договорів з перевізниками

У Прилуках виконком розгляне рішення щодо розірвання договорів з перевізниками
ФОТО: traffic.od.ua

У Прилуках збираються розірвати договір із 8 перевізниками на 12 міських автобусних маршрутах. Такий проєкт рішення оприлюднили на сайті Прилуцької міської ради. Інформацію Суспільному підтвердив заступник міського голови Олександр Сивенко.

За його словами, така ситуація склалася, бо у жовтні перевізники без погодження виконкому підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 9-ти гривень. Їх двічі попередили, що якщо вони не знизять ціну, то договори з ними розірвуть. Схожа ситуація у Прилуках вже була, сказав Олександр Сивенко.

«Наприклад, коли перевізники самовільно встановили тариф із 16 серпня 7 гривень, то 28 вересня аналогічна була ситуація, коли виконавчий комітет розглядав проєкт рішення про розірвання договору саме за дане порушення»

Тоді виконком відхилив цей проєкт рішення.

Олександр Сивенко додав, причина, за якої місцева влада не може підняти тарифи полягає в тому, що не працює міська рада.

«В нас, на жаль, міська рада не працює і тому ми не можемо, якби й хотіли, підняти вартість проїзду на міських автобусних маршрутах. Розглянувши цю першопричину члени виконавчого комітету констатували, що спочатку міські депутати мають розглянути це питання, і відхилили даний проєкт рішення. Перевізники, побачивши це, із 26 жовтня вже ставлять 9 гривень».

Як розповів посадовець, загалом у місті 18 маршрутів, на 6 із них перевізники самі написали заяви про розірвання договорів.

«За місяць, із вересня по жовтень, вартість газу метану, а у нас 60% всіх автобусів курсує на цьому паливі, зросла із 27,90 грн до 36,50 грн. Станом на сьогодні в Прилуках вартість метану вже 41,50 грн. 0356 Слава Богу, перевізники побачили, що кількість пасажиропотоку знизилась у них після того, як вони ввели 9 гривень, майже на 25% і вони нічого такого не отримали».

Востаннє офіційно вартість проїзду у Прилуках підвищували 3,5 роки тому, у травні 2018-го – до 5 гривень. Розглянути проєкт рішення про розірвання договорів із перевізниками має виконавчий комітет на засіданні 7 грудня.

Читайте також:

Від 8,50 до 10 гривень: у Ніжині затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті

На початок