США можуть знайти спосіб захистити Україну — Квін

США можуть знайти спосіб захистити Україну — Квін

США можуть знайти спосіб захистити Україну — Квін
Twitter U.S. Embassy Kyiv

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін заявила, що США можуть за потреби знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України.

"Ми з великим занепокоєнням стежимо за збільшенням кількості військ на українському кордоні. Ми ставимося до цього серйозно. Ми насамперед обговорюємо це з українцями і запитуємо їхню думку. Також ми обговорюємо це з нашими союзниками і зрештою, ми розмовляємо про це з росіянами, прямо кажучи їм про наші занепокоєння, ми уважно стежимо за цим і продовжуватимемо підтримувати комунікацію з нашими союзниками та партнерами та українцями, щоб переконатися, що ми дивимося на це однаково. У разі необхідності, ми зможемо знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність та суверенітет України", — зазначила Квін, передає "Інтерфакс-Україна".

Вона також відзначила, що США спостерігають не тільки за пересуванням військ, а за провокаційними заявами Росії. Зокрема, від Москви лунають заяви, які "не відповідають духу співпраці чи визнанню територіальної цілісності та суверенітету України".

"Вони продовжують намагатися перекласти провину за нестачу прогресу у мирному процесі, тоді як вона цілком на їхньому боці. Ми не вважаємо це конструктивним способом наблизитися до спроби вирішення мирного процесу або спроби працювати з міжнародними партнерами", — відзначила повірена США.

Читайте також

Як НАТО та ЄС може допомогти Україні у протистоянні з Росією. Відповідає військовий експерт

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок