Верховний суд скасував постанову, яка припинила реєстрацію Віктора Ладухи мером Бурині на Сумщині

Верховний суд скасував постанову, яка припинила реєстрацію Віктора Ладухи мером Бурині на Сумщині

Верховний суд скасував постанову, яка припинила реєстрацію Віктора Ладухи мером Бурині на Сумщині
Фото: Сумські Дебати

Верховний суд України скасував постанову Харківського апеляційного суду, який 27 липня своїм рішенням скасував реєстрацію Віктора Ладухи мером Бурині та зобов'язав призначити повторні вибори. Про це Суспільному повідомив адвокат Віктора Ладухи Валерій Цуканов.

"Верховний суд, дійсно, сьогодні (18 листопада – ред.) прийняв постанову на користь мого клієнта", – зазначив Цуканов. Більше нічого коментувати не став.

Також про це на своїй сторінці у Фейсбук пише сам Віктор Ладуха. Та прикріпляє постанову Верховного Суду.

Що відомо про статки Віктора Ладухи відповідно до його декларації

Згідно з декларацією за 2020 рік Віктор Ладуха має у власності — 25 земельних ділянок, будівлю чекання вантажників площею 93 м кв. Задекларував два легкових автомобілі — ВАЗи 211440 та 212140 2013 років випуску.

Отримав у 2020 році майже 135 тисяч заробітної плати як міський голова. Готівкою тримає 110 тисяч гривень.

Дружина має у власності квартиру у Броварах Київської області площею 69,5 м кв., два легкових автомобілі — ВАЗ 212140 2021 року випуску, Skoda SuperB 2013 року випуску — та вантажне авто Volkswagen LT35 2006 року випуску, земельну ділянку у Слободі.

Її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю становив 957 тисяч гривень, Заробітна плата — 156 тисяч гривень. Готівкою тримає 90 тисяч гривень.

Донька має у власності 77 земельних ділянок. У 2020 році вона отримала 300 тисяч гривень у формі спадщини. Її дохід від надання майна в оренду становив понад 71 тисячу гривень.

Син володіє 109 земельними ділянками. 82 тисячі гривень складає дохід від надання майна в оренду. Дохід від спадщини — понад 40 тисяч гривень.

Що відомо

  • 1 листопада 2020 року Буринська територіальна виборча комісія оголосила переможцем виборів на посаду очільника ОТГ чинного голову Віктора Ладуху.
  • Відомості про результати оприлюднили в місцевій газеті 6 листопада. Протягом 20-ти днів переможець мав подати заяву про реєстрацію його на посаду міського голови до ТВК.
  • Віктор Ладуха подав заяву про реєстрацію його міським головою 4 грудня 2020 року, на 29-тий день. Це відбулось в ході засідання міської ТВК.
  • 10 листопада 2020 року ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Буринської ТВК.
  • 27 липня суд скасував реєстрацію Віктора Ладухи мером Бурині та зобов'язав призначити повторні вибори.
  • Буринську територіальну виборчу комісію 29 липня не впустили до кабінету у міській раді.
  • 26 вересня у Бурині мали відбутися вибори міського голови, однак на дільниці не привезли бюлетені.
  • Сумський окружний адміністративний суд 10 листопада ухвалив рішення, яким залишив у силі постанову Буринської міської територіальної виборчої комісії про призначення повторних виборів міського голови на останню неділю березня наступного року.
На початок