Безготівковий проїзд і оновлені табло у метро: які зміни планують у транспорті Харкова

Безготівковий проїзд і оновлені табло у метро: які зміни планують у транспорті Харкова

Безготівковий проїзд і оновлені табло у метро: які зміни планують у транспорті Харкова
Суспільне Харків

Скасувати оплату проїзду готівкою у комунальному транспорті Харкова планують у першій половині 2022 року.

Про це 18 листопада під час круглого столу повідомив заступник міського голови Євгеній Водовозов.

За його словами, орієнтовно у лютому-березні сплачувати за проїзд у трамваях та тролейбусах можна буде тільки карткою E-ticket або "Карткою харків'янина". Нині готівку не приймають у муніципальних автобусах, каже Водовозов.

"Автобуси муніципальні. На них ми якраз зараз експериментуємо історію безготівкового розрахунку: прибери готівку — отримай максимальну статистику, отримай реальний факт того, що відбувається. З цього ми тоді з вами зможемо сісти й порахувати, що ми можемо запропонувати нашому пасажиру", — сказав Євгеній Водовозов.

Питання щодо запровадження диференційованого тарифу, про що у зверненнях та петиції, просили харківську владу, теж розглядається, сказав Водовозов. У міськраді хочуть проаналізувати маршрути та скоригувати розклад.

"Проблема полягає в тому, що у нас сформувався значний брак водіїв тролейбусів та трамваїв. Усього одна машина, яка не вийшла на лінію, повністю розриває графік та розклад. Коли кардинально вирішиться кадрова проблема, тоді ми зможемо запровадити графіки руху по всьому місту", — пояснив заступник міського голови.

Директор Харківського метрополітену В'ячеслав Стаматін сказав, що у міськраді "розглядають можливість запровадження зворотного відліку прибуття поїзда на платформу".

"Годинник, який розташований над в'їздом у тунель, є технологічним і потрібен, машиністу. Але якщо ми говоримо про зручність пасажирів, то зворотний відлік теж потрібен. Ми опрацьовуємо кілька варіантів, де розмістити такий годинник, щоб не було плутанини. Думаю, наступного року ця ідея вже втілиться у життя", — сказав Стаматін.

Читайте також

Нові турецькі автобуси запустили на 23 маршрутах у Харкові

На початок