До України повернулися туристи з Туреччини, яких не випускали через смерть члена групи

До України повернулися туристи з Туреччини, яких не випускали через смерть члена групи

До України повернулися туристи з Туреччини, яких не випускали через смерть члена групи
Ілюстративне фото: pixabay

Українські туристи, які не могли виїхати з Туреччини після смерті одного з членів своєї групи, повернулися в Україну.

"Група українських туристів, які до цього не могли залишити територію Туреччини в результаті смерті одного з членів групи 17 жовтня на території провінції Мугла в Туреччині, сьогодні повернуться на батьківщину", — розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

За його словами, дипломатам вдалося пришвидшити досудове розслідування справи та забезпечити швидке і безпечне повернення громадян в Україну.

"Громадяни повертаються сьогодні двома групами в Запоріжжя та Київ. Консульські посадові особи України в Туреччині продовжать контролювати кримінальну справу щодо смерті нашого громадянина. Ми ніколи не кинемо своїх у біді, і це наш непорушний принцип", — відзначив міністр.

Група українців прилетіла в Анталію у жовтні та вирушила в похід Лікійською стежкою. Однак через розслідування загибелі одного з учасників групи, туристи були змушені залишатися в країні. Суд тимчасово забороняв супутникам загиблого залишати територію Туреччини до завершення всіх слідчих дій, зокрема експертизи предмета, яким було завдано поранення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок