345 пожеж з початку року: рятувальники провели рейд в одному з районів на Волині

345 пожеж з початку року: рятувальники провели рейд в одному з районів на Волині

345 пожеж з початку року: рятувальники провели рейд в одному з районів на Волині
Суспільне Волинь

Волинські рятувальники перевірили, як у селах Ковельського району, де сталося найбільше пожеж з початку року, дотримуються правил пожежної безпеки, — розповіла Суспільному начальниця відділу Управління ДСНС в області Ірини Варварук.

У цього року сталося 345 пожеж, у них загинула 21 людина.

Рятувальники проінспектували житлові будинки, адміністративні будівлі та церкви.

Рейд рятувальників: перевірили безпеку, в одному за районів на Волині, де найбільше пожеж
Суспільне Волинь

Під час рейду рятувальники заходили в хати місцевих жителів і нагадували людям про основні правила пожежної безпеки.

Зі слів головного інспектора Ковельського райуправління волинських рятувальників Богдана Чимбуря, виявили такі порушення: користування тимчасовими електромережами, скрутки на електромережах, користування неякісними та пошкодженими електроприладами, порушення відстані від зберігання дров до топкового отвору, були відсутні металеві листи перед топковими отворами. "Такі порушення правил пожежної безпеки можуть спричинити пожежу в оселі", — каже інспектор.

Людям рятувальники рекомендували усунути виявлені недоліки. Інспектор каже: основними причинами пожеж в районі є коротке замикання електромереж та порушення правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, також — куріння в ліжку у нетверезому стані.

Що відомо

  • За даними головного управління ДСНС Волині з початку 2021 року в області трапилося 1 007 пожеж, у яких загинула 41 людина.
  • Волинські рятувальники тренувалися гасити пожежу у готелі. Під час таких навчань у ДСНС відпрацьовують алгоритми дій на ліквідації пожеж.
На початок