"Facebook нагадав": голова Фонду держмайна Сенниченко іде у відставку

"Facebook нагадав": голова Фонду держмайна Сенниченко іде у відставку

Офiцiйно
"Facebook нагадав": голова Фонду держмайна Сенниченко іде у відставку
Уніан

Голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко подав заяву про звільнення з посади. Він повідомив, що звільнився за власним бажанням.

Про це він сказав на пресконференції щодо результатів діяльності Фонду держмайна України протягом 2020, передає кореспондентка Суспільного.

"Я собі ставив планку в 2 роки, зібрав команду і налагодив процеси. Вчора фейсбук нагадав, що два роки пройшло", – зазначив Сенниченко.

За його словами, відставка не пов’язана з продажем заводу "Більшовик".

"Усе здійснено законно, відставка з цим не пов’язана – це мої плани», – зазначив Сенниченко.

Раніше про відставку Сенниченка повідомили низка видань. Причиною нібито стала приватизація київського заводу "Більшовик" (Перший київський машинобудівний завод). Тоді на торги прийшли три претенденти попри заяви інвесторів напередодні.

"Ми порозумілися і з прем’єром в президентом. Я можу піти в бізнес і в державне управління. Конкретних планів немає", – додав керівник Фонду держмайна.

Сенниченко повідомив, що зареєстрував свою заяву про відставку у Верховній раді.

"Я написав заяву, рішення приймає Верховна рада. Чекаємо на рішення. Я зараз працюю, команда працює. Коли буде голосування – я не знаю. Пару місяців я відпочину. За два роки на посаді я не бачив своїх дітей, треба відпочити перед наступними проєктами", – зазначив він.

Коментуючи роботу ФДМУ, він повідомив, що за 2020-2021 рік кількість учасників приватизації збільшилась у два рази. Водночас зменшився загальний чистий збиток підприємств, повернуто державі 2564 га с/г землі. Зараз у Фонді державного майна України працюють над повернення 15 тисяч га.

Читайте також: Приватизація принесла у 2020-му в 5 разів більше грошей, ніж у 2019-му – ФДМ

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок